Bu yıl 18.’si düzenlenen dijital alanda Türkiye’nin en prestijli ödül organizasyonu olan Altın Örümcek Ödülleri’nde Halk Oylamasına sunulacak finalistler belli oldu.

Agresif Arılar Reklam Ajansı olarak nadir hastalıklar üzerine farkındalık yaratmak adına başlattığımız Nadir-X projesinin web sitesi, Altın Örümcek Ödülleri’nde Sosyal Sorumluluk kategorisinde finale kaldı.

Agresif Arılar Reklam Ajansı olarak, geçtiğimiz yıl 1469 projenin yarıştığı Altın Örümcek Ödülleri’nde 5 ödülle dönmüştük.

29 Mayıs 2020 tarihine kadar sürecek olan halk oylamasında, 28 kategoride finale kalmaya hak kazanan projeler için siz de oy kullanabilirsiniz.

Nasıl oy veriliyor?

https://www.altinorumcek.com/halk-oylamasi-18/ linki ile ulaşılan “Altın Örümcek Halk Oylaması” sayfasında sosyal medya hesapları ile giriş yaparak 28 farklı kategoride yer alan web sitelerini inceleyebilir ve oy verebilirsiniz.

Agresif Arılar olarak yarışmada “Sosyal Sorumluluk” kategorisinde Nadir-X projesiyle yer alıyoruz.

Agresif Arılar 2019 yılında kazandığı 5 ödülle geceye damgasını vurmuştu

2019 yılında Altın Örümcek

Geçtiğimiz yıl yetişkinlerde Lösemi hastalığına farkındalık için hayata geçirilen “Lösemi İse Bir Çaresi Var” projesinin “birçaresivar.com” web sitesi ile Agresif Arılar, “En Erişilebilir Web Sitesi” özel ödülü ile sağlık ve sosyal sorumluluk kategorilerinde hem halk oylaması hem de jüri özel ödülüne layık görülerek 4 ödülü birden kucaklamıştır. Hepatit B hastalığına farkındalık yaratmak adına hayata geçirilen “Hayata Sarı Not Bırak” farkındalık kampanyası ile de ayrıca jüri özel ödülüne layık görülmüştür. Agresif Arılar Reklam Ajansı, 1469 projenin yarıştığı 17’nci Altın Örümcek Ödülleri’nde kazandığı toplam 5 ödülle geceye damgasını vuran ajanslardan biri olmuştur.